Spider Cephenin Diğer Dış Cephe Sistemlerinden Farkı

Çubuk cephelerin ve panel cephelerin kompleks yapısı nedeniyle bu tip cepheler mantıklı bir ürün olarak görülmektedir. Mimaride daha fazla şeffaflık istendiğinde bu sistem tercih edilmektedir. Özellikle bina girişlerinde ve geniş açıklıkların şeffaf olarak geçilmesi istendiğinde uygulanabilmektedir.

Prestijli Cepheler İle Katma Değer Oluşturun

Zaman hızla ilerlerken günümüz teknolojisi etrafımızdaki her şeyi geliştirerek değiştiriyor. Bu anlamda inşaat sektörü de bu yapının içine giriyor. Sağlam ve kaliteli yapılarının yanında bina iç ve dış dizaynında kullanılan farklı malzemeler aklımızdaki bina görüntüsün silerek, farklı bir algı oluşturuyor

Dış Cephe Kaplamasının Faydaları

Dış cephe kaplama sistemleri türüne göre uygulandığı yapılarda etkileyici bir görüntünün yanı sıra bir çok avantajı da beraberinde getirmektedir. Ekonomik değerini arttırması ise en büyük avantajlarından sadece biridir.

Her Yönüyle Alüminyum

Dünyamızda ki yer kabuğunun yaklaşık % 8,25 ini Alüminyum elementi işgal etmektedir. Doğada Oksijen ve Silisyumdan sonra en çok bulunan üçüncü element olup metaller sıralamasında dünyamızda

Skylight (Işıklık) Sistemleri

Kelime itibariyle tavan penceresi, tepe camı anlamlarına gelen Skylight Sistemleri, özellikle çelik konstrüksiyon yapılarda çatının cam veya polikarbonat malzeme ile kaplanmasıdır.

Cephe Kaplama Sistemleri

Cephe Giydirme Sistemi; Betonarme ve çelik yapıların dış cephelerinin muhtelif malzemelerle kaplanması işidir. Bu kaplama da alüminyum levha, kompozit levha, cam …vs çeşitli malzemeler kullanılır.

Alüminyum Eloksal Kaplama Nedir?

İnşaat sektöründe sayısız kullanım alanı imkanı sunan Alüminyum, görünüşü, mukavemeti, hafifliği ve bunun gibi bir çok avantajı içinde barındıran bir metaldir. Mevcut diğer metallere kıyasla bir çok artısı olan bu metalin modern mimaride kullanım alanı her geçen gün daha da artmaktadır.

Alüminyum Kapı ve Pencere Sistemleri

Alüminyum kapı ve pencere sistemleri geniş renk yelpazesine sahip olup yalıtımlı ve yalıtımsız olmak üzere iki farklı ürün seçeneği sunmaktadır. Kullanımı ve temizlenmesi rahat olan bu sistemler her türlü ticaret merkezleri ofis, fabrika ve konutlarda tercih edileceği gibi iç mekanlarda da tercih edilir.

Transparan Dış Cephe Sistemleri

Transparan Dış Cephe sistemleri; güneş ışığından en iyi şekilde faydalanıldığı ve iç mekanın tamamiyle açığa çıkarıldığı, uygulandığı yapılara çeşitli şekillerde mimari tasarımlar ve sanatsal bir görünüş sağlandığı sistemdir.

İLETİŞİM