Cephe Kanat Kol Ve Makas Değişimi

Dış yüzeyi cam ile kaplı cam cephelerin açılır pencerelerin dışa doğru açılımı mevcuttur. dışa açılan kanatların makas dediğimiz pencerenin dışa açılımını sağlayan mekanizmanın belirli senelerde deforme olarak değişimi icap etmektedir.

Dışa açılır kanatların makas arızası olup olmadığını öğrenmek için açılır camınızı kapatalım ve mekanizmaların (makas) bağlı olduğu bölüm yani üst kısım açık kalıyorsa mekanizmanın değişimi sağlanması gereklidir.

mekanizma (makas) değişimi ve kol arızası ve içeriye su alma gibi durumlarda firmamızı telefon ederek gerekli teknik ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Alüminyum Kompozit Levha Tamir

Yüksek Maliyetler Ödeyerek Yaptırmış Olduğunuz Dış Cephe Kaplamalarınızda Rüzgar Veya Kaza Sonuçu Zedelenen Kompozit Levhalarınızın Değişimi Sağlanır.

PVC Kapı Ve Pencere Tamir

Pvc Tüm Aksesuar sistemlerininin üretim aşamasında teknik destek verilmektedir. Alüminyum, Ahşap ve Pvc Kapı-Pencere sistemlerinin tamir ve bakım hizmetleri firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Firma olarak Katlanır Kapı ve Pencere sistemi tamiri, Tam otomatik w.sürme tamiri, hbşb kaldır sür sistemleri tamiri, pivot sistemi tamiri, tek açılım sistemini çift sistemine çevirme işlemi

Fotoselli Kapı Tamir

Fotoselli Otomatik kapı çeşitlerinden birisi olan fotoselli kapılar artık modern hayatın bir vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.Günümüzde hastanelerde, marketlerde, bina girişlerinde olmak üzere daha bir çok alanda fotoselli kapılar tercih sebepi olmuştur

Otomatik Kepenk Tamir

Otomatik Kepenk

Otomatik Kepenk hizmetleri veren firmamız otomatik kepenk montajı ve servisi hizmeti vermektedir. İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermekteyiz.

Otomatik Panjur

Otomatik panjur hizmetleri veren firmamız panjur montajı ve servisi hizmeti vermektedir. Bir çok çeşit panjur modeli ile hizmetinizdeyiz.

Otomatik Kepenk Tamiri

Otomatik Kepenk tamiri, onarımı ve montaj işlerinizde profesyonel ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Acil kepenk tamiri hizmeti veriyoruz.

Otomatik Kepenk Servisi

Otomatik Kepenk tamiri, onarımı ve montaj işlerinizde profesyonel ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Acil kepenk servisi hizmeti vermekteyiz.

Su İzolasyon Yalıtım Hizmetleri

Dış cephe kaplama ile görselliği güzelleştirilmiş binalarınızın mimarı veya işçilik kaynaklı hatalardan kaynaklanan su problemleri için arayın yerinde keşif yaparak sorunu çözebiliriz.

 Yapısal Su Yalıtım Malzemeleri

 • Yapı kimyasalları
 • Derz malzemeleri

Su yalıtım malzemeleri; kullanım amacı ve uygulanacak bölgeye göre; ortamdaki su basıncına, zeminin yapısına, yapıdan beklenen hareketlere, ürünün üzerine gelecek olası yüklere, iklim koşullarına ve yapıdaki detaylara göre seçilmelidir.

Otomatik Kepenk

Otomatik kepenk bir işletme ve araba garajları için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Tek bir tuş ile kepenk açılır ve yine tek bir tuşla kepenk tekrardan kapanmaktadır. Bu sayede kepenk açmak ve kapatmak için hiç bir güç sarfetmezsiniz.

Otomatik kepenk evet büyük bir kolaylık olduğu gibi aynı zamanda oldukça güvenlidir. Hırsızların içeriye girmesi neredeyse olanaksız bir hale getirmektedir. Otomatik kepenlerimizde üretim esnasında kullanılan kaliteli malzemeler ile bir çok marka otomatik kepenkten çok daha dayanıklıdır. Sizlerde kaliteli ve dayanıklı bir otomatik kepenk isterseniz, sadece bir telefon kadar uzağınızda olacağız.

Profesyonel ekibimizle yaptığımız ücretsiz keşif imkanından yararlanabilirsiniz. Keşif ekibimiz tarafından yapılan incelemeler ve ölçümler sonrasında sizin için en uygun olan otomatik kepenk tespit edilir ve sizlere fiyat teklifi hazırlanır.

Teklifte anlaşılması durumunda hızlıca kepenk üretimine başlanır ve sadece bir kaç gün içerisinde montaj işlemi yapılarak sizlere teslim edilir. Daha sonrasında oluşabilecek her türlü durumda otomatik kepenk servis ekibiz sizlere hizmet vermektedir.

Kırık Cam Değişimi

İŞ MERKEZİ PLAZA VE REZİDANSLAR İÇİN CAM DEĞİŞİMİ HİZMETLERİ

 • dış yüzeyden temperli cephe camın değişimi sepetli vinç ile yapılmaktadır
 • sepetli vinçin çalışmasının mümkün olmadığı yerlerde çatıdan askı sepet iskele kurumu ile işlemi gercekleştirilir.
 • firmamız  askı sepet ve vinç kurulumu ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet vermek için cephe tamir hizmetlerini iş güvenliğini esas alarak hizmet vermektedir.
 • ASKI SEPETLİ VİNÇ ÇALIŞMALARINDA PERSONELLERİMİZ BELGELİDİR.

Cam Cephe Tamir

DIŞ YÜZEYİ CAM CEPHE VEYA KOMPOZİT KAPLI BİNALARIN BAŞLICA ARIZA SEBEBLERİ

 • Cam cepheli binaların açılır kanatların kapanmama problemleri
 • Açılır kanatların kollarının kırılma problemi
 • Kanat makas (mekanizma) arıza problemleri
 • Dış yüzeyden su ve hava girme problemleri
 • Açılır kanatların sabit cam ile yer değişimi
 • Kırık cam problemleri
 • Fitil deforme ve çıkma problemleri
İLETİŞİM