Prestijli Cepheler İle Katma Değer Oluşturun

Zaman hızla ilerlerken günümüz teknolojisi etrafımızdaki her şeyi geliştirerek değiştiriyor. Bu anlamda inşaat sektörü de bu yapının içine giriyor. Sağlam ve kaliteli yapılarının yanında bina iç ve dış dizaynında kullanılan farklı malzemeler aklımızdaki bina görüntüsün silerek, farklı bir algı oluşturuyor

Alüminyum Dış Cephe Sistemlerinin Kullanım Alanları

Bina sektörü yapılarını tasarlarken; alan ve ustalık hesaplamalarının yanı sıra alternatif çözümler yolunda alüminyum cephe sistemleri değerlendiriyor. Öyle ki günümüzde dış cephe sistemleri denildiğinde akla hemen alüminyum malzeme geliyor. Çünkü gerek görsel olarak, gerekse dayanıklılık bakımından alüminyum cephe sistemleri kullanışlı yapısı ile tercih ediliyor. İşçiliğe uygun yapısı ile usta proje tasarımcıların birbirinden güzel fikirleri ile adeta bir sanatsal yapıya dönüşüyor.

 Dış Cephe Tedarikçileri ve Hizmetler

Yukarıda belirtilen ihtiyaçları göz önünde bulunduran dış cephe malzemesi yapan ve satan firmalar kaliteyi ve güveni şiar edinerek, ürünlerini titiz bir incelemeden geçirdikten sonra satışa sunuyor. Dış Cephe sistemleri yapısal özellik olarak ısıyı ve sesi geçirmeyen, kış aylarında ise ısı enerjisinden tasarruf sağlayacak bir yapıda üretiliyor. Öte yandan görsel güzelliği ile de zengin bir bina görüntüsü yakalamanızda yardımcı oluyor. Cam ve alüminyumun birleşmesiyle ortaya harika modeller çıkıyor.

Bu modeller, geometrik ayrıntılar katılarak istenilen şekli alıyor. İşte bu elverişlilik bina kullanım alanını artırarak mekân israfını ortadan kaldırıyor. Milimetrik çaplarda kondens kanallı, dıştan ve içten sürgü ve kanal sistemli, yatay, dikey ve ya oval kesimli, bölmeli ve su tahliye kanallı alüminyum cephe sistemleri; sizleri düz duvarlardan kurtararak daha nezih mekanlara taşıyor. Hem içeriden hem de dışarıdan görüş açısının ayarlanabildiği ve cam malzemenin dıştan iş kısmı görmeyecek şekilde tasarlandığı mimari yapı mekanları, perde ihtiyacı olmadan, güneşten ve içerinin görünmesi sıkıntısından kurtardığı için perde ile kapatılamayacak alanlarda mahremiyet avantajı da sağlıyor.

 

Dış cephe sistemlerini daha binanın yapılış aşamasında yaptırabileceğiniz gibi, mevcut binalarda gerekli tadilatları yaptırarak daha sonra da restore ettirebilirsiniz. Özellikle şirket tarzı işletmelerin ve çok katlı yapıların tercih ettiği alüminyum cepheler pratik pencere özelliği ile hem güvenli hem de kullanışlıdır. Teknik özellikleri bakımından dünya teknolojisi takip edilerek üretilen cephe sistemleri sayesinde yapılarınıza değer katabilirsiniz.

İşini titizlikle yapan firmamızla karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak binanızın hemen her bölmesine alüminyum malzemeden dış cephe yaptırabilirsiniz.

Dünyaca ünlü kalite belgelerine sahip güvenilirliği kanıtlanan, bina giydirme sistemlerine bir telefon kadar yakınsınız. En kaliteli ve en hesaplı ürünleri bulmak, işin uzmanlarına bir ön inceleme yaptırarak binanızın ihtiyacını belirlemek ve merak ettiğiniz tüm konularla ilgili ayrıntılı bilgi için bizi telefonla arayabilir ve ya bizzat uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

İLETİŞİM