Artdizayn Proje

+90 (542) 540 07 25
info@artdizaynproje.com

FİRMA PROFİLİ

Artdizayn Proje İnşaat Şirketi, estetik ve fonksiyonu bir araya getirerek sürdürülebilir, yenilikçi ve etkileyici projeler üretmeyi vizyon edinmiştir. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, mimari mükemmeliyeti ve çevresel uyumu birleştirerek kaliteli yaşam alanları inşa etmeyi hedefliyoruz. İnovasyon, güvenilirlik ve sürdürülebilirlik ilkeleriyle, geleceğin şehirlerine değer katan bir marka olmayı amaçlıyoruz."

VİZYONUMUZ

Artdizayn Proje İnşaat Şirketi olarak, kalite politikamız, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak ve sektörde öncü bir firma olarak tanınarak sürdürülebilir başarı elde etmek üzerine odaklanmaktadır. Yüksek standartlarda malzeme kullanımı, titiz proje yönetimi, zamanında teslimat ve sürekli iyileştirme prensiplerine bağlı kalarak, müşterilerimize değer katmayı ve güvenlerini kazanmayı amaçlıyoruz. Ekip çalışması, şeffaflık ve etik değerlere bağlılıkla, kalite standartlarımızı sürekli yükselterek sektörde örnek bir kuruluş olmayı hedefliyoruz."

MİSYONUMUZ

• Müşteri beklentilerini en doğru şekilde karşılamak
• Malzeme ve uygulama teknolojisinde yeniliğe açık
• Kalite ve güvenlikten ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak
• Estetik ve ergonomiyi optimum seviye de belirlemek
• Çevreye saygılı ve doğa bilincine sahip olmak
• Çalışanlarının mesleki gelişmelerini sağlayacak imkanlar oluşturmak

KALİTE POLİTİKAMIZ

Artdizayn Proje olarak; “Kalite; kontrol edilmez üretilir.” Anlayışıyla sektörde emin adımlarla ilerlemekteyiz. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı rekabet ortamında en uygun maliyet ve kalitede ürün ve hizmetleri müşteriye ulaştırarak rekabet gücümüzü artırmak kalite politikamızın bir parçasıdır. Değişken ve gelişen şartlara paralel olarak kalite yönetim sistemimizde sürekli iyileştirmeler yapmak temel ilkelerimiz arasındadır. Personellerimizin gelişmesini ve buna bağlı olarak verimliliği arttırmak idealiyle , eğitim ve motivasyon faaliyetlerine gereken önemi vermekteyiz.

İLETİŞİM